Puheenjohtajaklubi on Kiinteistöliitto Pohjois-Suomen jäsentaloyhtiöiden hallitusten puheenjohtajien verkostoitumistilaisuus.
Tervetuloa mukaan OULUN puheenjohtajaklubiin 3/2025!
Aika: maanantai 31.3.2025 klo 17.00-19.00
Paikka: Scandic Oulu City, Saaristonkatu 4, 90100 Oulu
Aihe: Taloyhtiön vakuutuksista, Antero Miikki, Howden
(suojeluohje (ladattavat laitteet, jäteastiat, sähköautot), ilmastonmuutos, liukastumiset, hallituksen vastuu, vuotovahingot ja vahinkotilastoja)
Klubi järjestetään ainoastaan lähitapahtumana, jolloin voidaan parhaiten edistää puheenjohtajien verkostoitumista ja vuorovaikutusta. Klubi-illat missä ei ole alustajaa, pidetään pienemmällä porukalla, jotta keskustelu on helpompaa. Alustajailloissa on luokkamuoto tapahtumatilassa, tällöin mahtuu useampi puheenjohtaja mukaan.
Tilaisuus on maksuton ja tarkoitettu ainoastaan Kiinteistöliitto Pohjois-Suomen taloyhtiöjäsenten hallitusten puheenjohtajille.
Ilmoittautuminen: Ilmoittautuminen avautuu 25.2. ja päättyy 30.3.2025. Ennakkoilmoittautuminen on ehdoton tilavarauksen ja tarjoilun vuoksi.
Saat ilmoittautumisen jälkeen vahvistusviestin, jossa on myös henkilökohtainen QR-koodi pääsylippu. Varaudu esittämään se klubin alussa.